Pulsating Leaf

Teslimat Koşulları

www.ozelbeslenme.com adresini kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. 

15.00'dan önce verilen siparişler aynı gün, 15.00'dan sonra verilenler ortalama 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir (resmi tatiller ve kampanya dönemleri hariç).

Beklenmeyen aksaklıklar, ön görülemeyen sipariş yoğunluğu, kargo problemleri gibi durumlarda yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Ürünlerinizi size en hızlı şekilde ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri siparişlerim menüsünden takip edebilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

  1. Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
  2. Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı, havale veya kapıda ödeme seçeneği ile gerçekleştiriniz.

Teslimat Koşulları:

  1. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün teslimatı ödemeyi gerçekleştiren kişi veya kişilere yapılır.

  2. Banka havalesi ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da teslim edilir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler:

Sipariş verdiğiniz ürünü teslim alırken, teslim sırasında, paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde, ürünü eksiksiz ve sorunsuz teslim aldığınız kabul edilecektir. Bu gibi durumlarda malı teslim almayarak lütfen en kısa sürede, bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat için ücret ödüyor muyuz?

www.ozelbeslenme.com adresinden vereceğiniz 750 TL ve üzerindeki her türlü siparişleriniz için kargolama ve/veya paketleme ücreti FSM Form Sağlık ve Medikal Ürünleri A.Ş'ye aittir. 750 TL altı siparişlerinizde kargo bedeli 69.5 TL olarak alıcıya yansıtılacaktır.

Teslimat için farklı alıcı belirtebilir miyim?
Teslimat için farklı alıcı belirtebilirsiniz. Ürünü teslim alacak kişi kimlik ibrazında bulunmak zorundadır. Bu nedenle alıcı kişinin bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz.

Ürünü teslim alma konusunda geçerli koşullar , ürünü teslim alan farklı alıcıyı da kapsamaktadır. Müşteri, kontrol edilmeksizin teslim alınan ürün paketleri için, 3. bir kişi tarafından teslim alındığını iddia ederek, eksik ürün aldığını beyan edemez.