Hakkımızda

Biz kimiz?

Özel beslenme ürünleri konusunda 2009 yılından beri hizmet veren ozelbeslenme.com, kuruluşundan bu yana ürünlerini kullanan tüketicilerin sağlığına verdiği önem ile çalışmalarını özenle sürdürmeye devam etmektedir.

www.ozelbeslenme.com, Nustil Nutiriton Style bünyesi altında bir satış platformudur. Tüm çölyak hastalarına, fenilketonüri hastalarına, organik beslenenlere, anne ve bebeklere, sporculara, glutensiz ve vegan beslenen tüm insanlara ürün tedariği sağlamaktadır.

Polonya, Hollanda, Belçika, Almanya, Danimarka, İsveç, Sri Lanka ve daha birçok ülkeden ürünü ithal etmektedir. Balviten, Bjorg, Biocard çölyak testi, Mini Moos, Alter Eco ve Allos markalarının Türkiye distribütörüdür.

Züber, Wefood, Rawsome, Vegan Dünyası, Nustil, Omyas Snacks, Ege Glutensiz, Vielife, İlkerim Kafe, Gluno, Saf Nutrition, Hipp Organik, Organik Bahçe, Umay Organik, Beyorganik, Naturiga, Mayi Tuz, Fomilk, Aroha, Munchey, Kikkoman, Potto Kombucha, Fortius gibi yerli markalar ve her geçen gün genişleyen ürün grubu ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Beslenme, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekle kalmayıp Avrupa ülkelerinin ve Orta Doğu ülkelerinin bir kısmına da ihracat yapmaktadır. Müşterilerine en hızlı, güvenilir ve uygun fiyata ulaşmayı hedeflemektedir.