Hakkımızda

Biz kimiz?

Özel beslenme ürünleri konusunda 2009 yılından beri hizmet veren ozelbeslenme.com, kuruluşundan bu yana ürünlerini kullanan tüketicilerin sağlığına verdiği önem ile çalışmalarını özenle sürdürmeye devam etmektedir.

Markalarımızdan NUSTİL,  özel beslenme kategorisinde dünyada bilinirliği olan, konusunda uzman birçok firma ile işbirliği sağlayarak günden güne ürün portföyünü arttırmakta, temsil ettiği markaların saygınlığını Türkiye’ye taşıyan ve sürekli değişimi ilke edinip bünyesine yeni paydaşlar ekleyerek uzmanlığını daha da pekiştirmektedir.


Çalışıyoruz

Ürünlerimizi Türkiye’deki tüm ilgili doktorlara, diyetisyenlere tanıtmak, eczane aracılığıyla teslim alınan ürünleri tüm ecza depolarını dağıtmak, perakende zincir mağazalardan satılan ürünlerde tüketicilerin kolay ulaşabilecekleri mağaza ağını arttırmanın yanı sıra dernekler ile işbirliği yürüterek ilgili hastalıklar için gerekli çalışmalar, etkinlikler ve aktivitelere her anlamda destek olmaktadır ve uzun süreli ilişkiler sağlamaktadır.

Genişliyoruz

Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz Polonya’nın en büyük Düşük Proteinli ve Glutensiz Ürün üreticisi Balviten, 1989 yılından beri tüm eczanelerde yer alan tavkiye edici gıda ve spor gıdası olan BULK, Rakibi olmayan Çölyak hızlı tanı testi Biocard, Fransa firması olan ve dünyada lider konumunda olan organik ürün markası Bjorg ve Alter Eco, hipoalerjenik çikolata Mini Moos, dünyada en yenilikçi ürün ödülünü alan Quinoasure- Hazır Kinoa Tozu ile ürün pörtföyünü her geçen gün arttırıyor. 2016 yılından itibaren de NUSTİL markası adı altında glutensiz, vegan, hipoalerjenik gıda üretimine başlamıştır.