Pulsating Leaf

Hakkımızda

Biz kimiz?

www.ozelbeslenme.com, özel beslenmeyi tercih edenler için FSM Form Sağlık ve Medikal Ürünleri A.Ş. bünyesinde 2013 yılında kurulan bir e-ticaret sitesidir. Türkiye'de ilk kez glutensiz ürünlerin ithalatını gerçekleştiren www.ozelbeslenme.com, önde gelen markaları bir araya getirmektedir. Nustil Nutrition Style ile de Türkiye’deki ilk glutensiz üretim yapan markalardandır.

Tüm çölyak hastalarına, organik beslenenlere, anne ve bebeklere, sporculara, glutensiz, vegan ve düşük proteinli beslenen herkese ürün tedariği sağlamaktadır.

Polonya, Hollanda, Belçika, Almanya, Danimarka, İsveç, Sri Lanka ve daha birçok ülkeden ürünü ithal etmektedir. Balviten, Bjorg, Biocard Çölyak Testi, Skip Bulk gibi markalarının Türkiye distribütörüdür.

Aroha, Barilla, Beyorganik , Bonatelli ,Dias Special, EatReal, Ege Glutensiz, Ekozel, Fellas, Fomilk, Fortius, Gluno, Güzel Gıda, Herby, Hipp, Humm, Jovia, Kikkoman, Lütfiye, Makarna  Lütfen, Mayalı Hane, Mayi Tuz, Mom, Moms Natural, Moo Free, Munchey, Naturali, Naturelka, Naturiga, Nilky, Nomi, Nustil Nutrition Style,  OG Natural, Ocean, Omyas, Organik Bahçe, Pols, Rawsome,  Saf Nutrition, SlimPLus, Solgar, Talya Foods, Vegan Dünyası, Vie Life, Wefood, Züber gibi markalar ve her geçen gün genişleyen ürün grubu ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Beslenme, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekle kalmayıp Avrupa ülkelerinin ve Orta Doğu ülkelerinin bir kısmına da ihracat yapmaktadır. Müşterilerine en hızlı, güvenilir ve uygun fiyata ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Özel Beslenme Ofis

Qty:1

QTY: 4

10% off

Qty:1

20% off on buy 2 shoes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Sail and harvest moon
₹ 26,000 ₹ 27,500

You added 1

Sail and harvest moon

₹ 14,932 ₹ 16,590

Cart (0)

Add $40 to get a 10% off on total price

0