Hakkımızda

Biz kimiz?

Özel beslenme ürünleri konusunda 2009 yılından beri hizmet veren ozelbeslenme.com, kuruluşundan bu yana ürünlerini kullanan tüketicilerin sağlığına verdiği önem ile çalışmalarını özenle sürdürmeye devam etmektedir.

www.ozelbeslenme.com, Nustil Nutiriton Style bünyesi altında bir satış platformudur. Tüm çölyak hastalarına, organik beslenenlere, anne ve bebeklere, sporculara, glutensiz, vegan ve düşük proteinli beslenen herkese ürün tedariği sağlamaktadır.

Polonya, Hollanda, Belçika, Almanya, Danimarka, İsveç, Sri Lanka ve daha birçok ülkeden ürünü ithal etmektedir. Balviten, Bjorg, Biocard Çölyak Testi, Skip Bulk, Mini Moos, Alter Eco ve Allos gibi markalarının Türkiye distribütörüdür.

Aroha, BarAmor, Barilla, BellAmor, Beyorganik ,Bio Yaşam, Bonatelli ,Dias Special, EatReal, Ege Glutensiz, Ekozel, Fellas, Fomilk, Fortius, Gluno, Güzel Gıda, Herby, Hipp, Humm, İlkerim Kafe, Jovia, Kahve Dünyası, Keydrops, Kikkoman, Lütfiye, Makarna  Lütfen, Mandel, Mayalı Hane, Mayi Tuz, Mestemacher, Mom, Moms Natural, Moo Free, Munchey, Naturali, Naturalka, Naturiga, Nilky, Nomi, Nustil Nutrition Style, NutrAmor, OG Natural, Ocean, Omyas, Organik Bahçe, Ortvital, Pols, Potto, Rasayana, Rawsome, Sade Organik, Saf Nutrition, SlimPLus, Smoody,  Solgar, Talya Foods, Umay Herbal, Vegan Dünyası, Vie Life, Wefood, Züber gibi markalar ve her geçen gün genişleyen ürün grubu ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Beslenme, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekle kalmayıp Avrupa ülkelerinin ve Orta Doğu ülkelerinin bir kısmına da ihracat yapmaktadır. Müşterilerine en hızlı, güvenilir ve uygun fiyata ulaşmayı hedeflemektedir.